Filter Results

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Just for you

Just for you

Search Results

Sort by
  • Cadbury - Assorted Halloween Chocolates, 498 Gram

    Cadbury - Assorted Halloween Chocolates, 498 GramOpen product description

    $13.99
    was $15.99
    $2.81/100g
  • Cadbury - Golden Chocolate Bar, 80 Gram

    Cadbury - Golden Chocolate Bar, 80 GramOpen product description

    $4.29
    was $4.99
    $5.36/100g
  • Cadbury - Micro Mini Eggs, 90 Gram

    Cadbury - Micro Mini Eggs, 90 GramOpen product description

    $5.49
    $6.10/100g
  • Cadbury - Micro Mini Eggs, 151 Gram

    Cadbury - Micro Mini Eggs, 151 GramOpen product description

    $5.99
    was $7.29
    $3.97/100g
  • Cottage Country - Candy Corn, 185 Gram

    Cottage Country - Candy Corn, 185 GramOpen product description

    $5.49
    $2.97/100g
  • Cottage Country - Halloween Jubes, 300 Gram

    Cottage Country - Halloween Jubes, 300 GramOpen product description

    $5.49
    $1.83/100g
  • Cottage Country - Traditional Cotton Candy, 65 Gram

    Cottage Country - Traditional Cotton Candy, 65 GramOpen product description

    $3.29
    $5.06/100g
  • Dare - Juicee Gumm-Ehs, 500 Gram
    Made in Canada

    Dare - Juicee Gumm-Ehs, 500 GramOpen product description

    $7.99
    $1.60/100g
  • Ferrara - Assorted Halloween Candies, 40 Pieces, 40 Each

    Ferrara - Assorted Halloween Candies, 40 Pieces, 40 EachOpen product description

    $12.99
    was $14.99
    $0.32 each
  • FERRERO - Rocher Fine Hazelnut Chocolate, 37.5 Gram
    Made in Canada

    FERRERO - Rocher Fine Hazelnut Chocolate, 37.5 GramOpen product description

    $2.99
    $7.97/100g
  • Haribo - Rainbow Strips, 170 Gram

    Haribo - Rainbow Strips, 170 GramOpen product description

    $4.49
    was $4.69
    $2.64/100g
  • Haribo - Sour Kicks, 175 Gram

    Haribo - Sour Kicks, 175 GramOpen product description

    $4.49
    was $4.69
    $2.57/100g
  • Hershey's - Halloween Assorted Snack Size Candies 120 Ct, 1.18 Kilogram

    Hershey's - Halloween Assorted Snack Size Candies 120 Ct, 1.18 KilogramOpen product description

    $27.99
    $2.37/100g
  • Hershey's - Halloween Candy Assorted 100ct, 962 Gram

    Hershey's - Halloween Candy Assorted 100ct, 962 GramOpen product description

    $17.99
    was $22.99
    $1.87/100g
  • Hershey's - Halloween Candy Assorted,  Peanut Free 100ct, 1.02 Kilogram

    Hershey's - Halloween Candy Assorted, Peanut Free 100ct, 1.02 KilogramOpen product description

    $17.99
    was $22.99
    $1.76/100g
  • Hershey's - Halloween Candy Assorted, Peanut Free 50ct, 515 Gram

    Hershey's - Halloween Candy Assorted, Peanut Free 50ct, 515 GramOpen product description

    $11.99
    was $14.99
    $2.33/100g
  • Hershey's - Halloween Candy, Assorted 50ct, 481 Gram

    Hershey's - Halloween Candy, Assorted 50ct, 481 GramOpen product description

    $11.99
    was $14.99
    $2.49/100g
  • Hershey's - Peanut Butter Cups Pumpkin King Size, 68 Gram

    Hershey's - Peanut Butter Cups Pumpkin King Size, 68 GramOpen product description

    $2.79
    was $2.99
    $4.10/100g
  • Hershey's - Reese's Big Cup With Reese's Pieces, 79 Gram
    2 for $6

    Hershey's - Reese's Big Cup With Reese's Pieces, 79 GramOpen product description

    $3.00
    was $3.49
    $3.80/100g
  • Hershey's - Reese's Halloween Candy, Mini Peanut Butter Shapes Chocolates, 595 Gram

    Hershey's - Reese's Halloween Candy, Mini Peanut Butter Shapes Chocolates, 595 GramOpen product description

    $11.99
    was $14.99
    $2.02/100g
  • Hershey's - Reese's Peanut Butter Cups, 25 Each

    Hershey's - Reese's Peanut Butter Cups, 25 EachOpen product description

    $6.99
    was $9.99
    $0.28 each
  • Hershey's - S'Mores Kit Milk Chocolate, 578 Gram

    Hershey's - S'Mores Kit Milk Chocolate, 578 GramOpen product description

    $16.99
    $2.94/100g
  • Hershey's - S'Mores Kit, Variety, 651 Gram

    Hershey's - S'Mores Kit, Variety, 651 GramOpen product description

    $16.99
    $2.61/100g
  • Kinder - Bueno White Bar Limited Edition, 39 Gram
    2 for $5

    Kinder - Bueno White Bar Limited Edition, 39 GramOpen product description

    $2.50
    was $2.79
    $6.41/100g
  • Lindt - Lindor Milk Chocolate, 156 Gram

    Lindt - Lindor Milk Chocolate, 156 GramOpen product description

    $18.99
    $12.17/100g
  • Lindt - Swiss Classic Gold Chocolate - Hazelnut, 300 Gram

    Lindt - Swiss Classic Gold Chocolate - Hazelnut, 300 GramOpen product description

    $17.49
    $5.83/100g
  • Mars - Halloween Chocolate Mini Bars Variety, 95 Pack, 1 Kilogram

    Mars - Halloween Chocolate Mini Bars Variety, 95 Pack, 1 KilogramOpen product description

    $21.99
    was $26.99
    $2.20/100g
  • Mars - Halloween Chocolate Mini Bars, Variety 65 Pack, 65 Each

    Mars - Halloween Chocolate Mini Bars, Variety 65 Pack, 65 EachOpen product description

    $19.99
    $0.31 each
  • Maynards - Assorted Fun Treats, 24 Each
    Made in Canada

    Maynards - Assorted Fun Treats, 24 EachOpen product description

    $7.99
    $0.33 each
  • Maynards - Assorted Fun Treats Candy 115 count, 1.43 Kilogram
    Made in Canada

    Maynards - Assorted Fun Treats Candy 115 count, 1.43 KilogramOpen product description

    $25.99
    $1.82/100g