Filter Results

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Just for you

Just for you

Search Results

Sort by
  • Maynards - Fuzzy Peach, 154 Gram
    2 for $7
    Made in Canada

    Maynards - Fuzzy Peach, 154 GramOpen product description

    $3.50
    was $4.19
    $2.27/100g
  • Maynards - Fuzzy Peach, 308 Gram
    Made in Canada

    Maynards - Fuzzy Peach, 308 GramOpen product description

    $5.99
    was $6.99
    $1.94/100g
  • Maynards - Fuzzy Peach Blends, 154 Gram
    2 for $7

    Maynards - Fuzzy Peach Blends, 154 GramOpen product description

    $3.50
    was $4.19
    $2.27/100g
  • Maynards - Halloween Fun Treats Assorted Candy, 45 Each
    Made in Canada

    Maynards - Halloween Fun Treats Assorted Candy, 45 EachOpen product description

    $9.99
    was $12.99
    $0.22 each
  • Maynards - Original Gummies, 150 Gram
    2 for $7

    Maynards - Original Gummies, 150 GramOpen product description

    $3.50
    was $4.19
    $2.33/100g
  • Maynards - Sour Patch Kids, 150 Gram
    2 for $7
    Made in Canada

    Maynards - Sour Patch Kids, 150 GramOpen product description

    $3.50
    was $4.19
    $2.33/100g
  • Maynards - Sour Patch Kids, 315 Gram
    Made in Canada

    Maynards - Sour Patch Kids, 315 GramOpen product description

    $5.99
    was $6.99
    $1.90/100g
  • Maynards - Sour Patch Kids Candy Glow Ups, 135 Gram
    2 for $7

    Maynards - Sour Patch Kids Candy Glow Ups, 135 GramOpen product description

    $3.50
    was $4.19
    $2.59/100g
  • Maynards - Sour Patch Kids Chews, 100 Gram
    2 for $7

    Maynards - Sour Patch Kids Chews, 100 GramOpen product description

    $3.50
    was $4.19
    $3.50/100g
  • Maynards - SOUR PATCH KIDS TRICKSTERS, 300 Gram
    Made in Canada

    Maynards - SOUR PATCH KIDS TRICKSTERS, 300 GramOpen product description

    $7.99
    $2.66/100g
  • Maynards - Sour Patch Kids, Berries, 150 Gram
    2 for $7
    Made in Canada

    Maynards - Sour Patch Kids, Berries, 150 GramOpen product description

    $3.50
    was $4.19
    $2.33/100g
  • Maynards - Sour Patch Kids, Big Heads, 154 Gram
    2 for $7
    Made in Canada

    Maynards - Sour Patch Kids, Big Heads, 154 GramOpen product description

    $3.50
    was $4.19
    $2.27/100g
  • Maynards - Sour Patch Kids, Cherry Blasters, 154 Gram
    2 for $7
    Made in Canada

    Maynards - Sour Patch Kids, Cherry Blasters, 154 GramOpen product description

    $3.50
    was $4.19
    $2.27/100g
  • Maynards - Sour Patch Kids, Cherry Blasters, 308 Gram
    Made in Canada

    Maynards - Sour Patch Kids, Cherry Blasters, 308 GramOpen product description

    $5.99
    was $6.99
    $1.94/100g
  • Maynards - Sour Patch Kids, Grape, 154 Gram
    2 for $7

    Maynards - Sour Patch Kids, Grape, 154 GramOpen product description

    $3.50
    was $4.19
    $2.27/100g
  • Maynards - Swedish Berries, 154 Gram
    2 for $7
    Made in Canada

    Maynards - Swedish Berries, 154 GramOpen product description

    $3.50
    was $4.19
    $2.27/100g
  • Maynards - Swedish Berries, 315 Gram
    Made in Canada

    Maynards - Swedish Berries, 315 GramOpen product description

    $5.99
    was $6.99
    $1.90/100g
  • Maynards - Swedish Berries Candy,  Very Berry, 154 Gram
    2 for $7
    Made in Canada

    Maynards - Swedish Berries Candy, Very Berry, 154 GramOpen product description

    $3.50
    was $4.19
    $2.27/100g
  • Maynards - WIne Gum Candy Roll, 44 Gram
    Made in Canada

    Maynards - WIne Gum Candy Roll, 44 GramOpen product description

    $1.99
    was $2.69
    $4.52/100g
  • Maynards - Wine Gums, 154 Gram
    2 for $7
    Made in Canada

    Maynards - Wine Gums, 154 GramOpen product description

    $3.50
    was $4.19
    $2.27/100g
  • Maynards - Wine Gums Candy, 315 Gram
    Made in Canada

    Maynards - Wine Gums Candy, 315 GramOpen product description

    $5.99
    was $6.99
    $1.90/100g
  • Merci - 72% Dark Chocolate Tablets, 100 Gram

    Merci - 72% Dark Chocolate Tablets, 100 GramOpen product description

    $5.29
    $5.29/100g
  • Merci - Chocolate Bar, Hazelnut Creme, 112 Gram

    Merci - Chocolate Bar, Hazelnut Creme, 112 GramOpen product description

    $5.29
    $4.72/100g
  • Merci - Milk Chocolate Tablets, 100 Gram

    Merci - Milk Chocolate Tablets, 100 GramOpen product description

    $5.29
    $5.29/100g
  • Nerds - Gummy Clusters, 142 Gram
    2 for $8

    Nerds - Gummy Clusters, 142 GramOpen product description

    $4.00
    was $4.49
    $2.82/100g
  • Nerds - Gummy Clusters Berry, 142 Gram
    2 for $8

    Nerds - Gummy Clusters Berry, 142 GramOpen product description

    $4.00
    was $4.49
    $2.82/100g
  • Nerds - Gummy Clusters Cherry Lemonade, 142 Gram
    2 for $8

    Nerds - Gummy Clusters Cherry Lemonade, 142 GramOpen product description

    $4.00
    was $4.49
    $2.82/100g
  • Nerds - Gummy Clusters Rainbow, 227 Gram

    Nerds - Gummy Clusters Rainbow, 227 GramOpen product description

    $6.99
    was $7.99
    $3.08/100g
  • Nerds - Gummy Clusters, Candy Rainbow, 45 Gram

    Nerds - Gummy Clusters, Candy Rainbow, 45 GramOpen product description

    $2.79
    $6.20/100g
  • Nestle - Aero Milk Chocolate Bar, 42 Gram

    Nestle - Aero Milk Chocolate Bar, 42 GramOpen product description

    $2.69
    $6.40/100g