Filter Results

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Just for you

Just for you

Search Results

Sort by
  • Roger's Chocolates - Classic Truffles, 150 Gram

    Roger's Chocolates - Classic Truffles, 150 GramOpen product description

    $23.49
    $15.66/100g
  • Rogers Chocolates - What's The Buzz Small Square Tin, 90 Gram

    Rogers Chocolates - What's The Buzz Small Square Tin, 90 GramOpen product description

    $17.49
    $19.43/100g
  • Skittles - Original Bag, 170 Gram

    Skittles - Original Bag, 170 GramOpen product description

    $4.69
    $2.76/100g
  • Skittles - Original Gummies, 164 Gram

    Skittles - Original Gummies, 164 GramOpen product description

    $4.69
    $2.86/100g
  • Skittles - POP'd Original, 155 Gram

    Skittles - POP'd Original, 155 GramOpen product description

    $9.99
    $6.45/100g
  • Skittles - Sour Bag, 140 Gram

    Skittles - Sour Bag, 140 GramOpen product description

    $4.69
    $3.35/100g
  • Skittles - Sour Gummies, 130 Gram

    Skittles - Sour Gummies, 130 GramOpen product description

    $4.69
    $3.61/100g
  • Smart Sweets - Cola Gummies, 50 Gram
    2 for $8
    Gluten Free

    Smart Sweets - Cola Gummies, 50 GramOpen product description

    $4.00
    was $4.99
    $8.00/100g
  • Smart Sweets - Dream Puffs, 50 Gram
    2 for $8

    Smart Sweets - Dream Puffs, 50 GramOpen product description

    $4.00
    was $4.99
    $8.00/100g
  • Smart Sweets - Gummy Worms, 50 Gram
    2 for $8
    Gluten Free

    Smart Sweets - Gummy Worms, 50 GramOpen product description

    $4.00
    was $4.99
    $8.00/100g
  • Smart Sweets - Sour Gummy Worms, 50 Gram
    2 for $8
    Product of Canada

    Smart Sweets - Sour Gummy Worms, 50 GramOpen product description

    $4.00
    was $4.99
    $8.00/100g
  • Smart Sweets - Sourmelon Bites, 50 Gram
    2 for $8
    Gluten Free

    Smart Sweets - Sourmelon Bites, 50 GramOpen product description

    $4.00
    was $4.99
    $8.00/100g
  • Smart Sweets - Sweet Fish, 50 Gram
    2 for $8
    Gluten Free

    Smart Sweets - Sweet Fish, 50 GramOpen product description

    $4.00
    was $4.99
    $8.00/100g
  • Smart Sweets - Wild Berries, 50 Gram
    2 for $8
    Product of Canada

    Smart Sweets - Wild Berries, 50 GramOpen product description

    $4.00
    was $4.99
    $8.00/100g
  • Snappers - Caramel Smores Clusters, 156 Gram

    Snappers - Caramel Smores Clusters, 156 GramOpen product description

    $8.99
    $5.76/100g
  • Snickers - Chocolate Bar Multipack, 4 Each

    Snickers - Chocolate Bar Multipack, 4 EachOpen product description

    $6.99
    $1.75 each
  • Snickers - Peanut Milk Chocolate Candy Bar, Full Size Bar, 52 Gram

    Snickers - Peanut Milk Chocolate Candy Bar, Full Size Bar, 52 GramOpen product description

    $2.79
    $5.37/100g
  • Starburst - Gummies, Original, 142 Gram

    Starburst - Gummies, Original, 142 GramOpen product description

    $4.69
    $3.30/100g
  • Starburst - Original, 170 Gram

    Starburst - Original, 170 GramOpen product description

    $4.69
    $2.76/100g
  • Swizzels - Raspberry Squashies, 160 Gram
    2 for $6

    Swizzels - Raspberry Squashies, 160 GramOpen product description

    $3.00
    was $3.39
    $1.88/100g
  • Swizzels - Sour Cherry Apple Squashies, 160 Gram
    2 for $6

    Swizzels - Sour Cherry Apple Squashies, 160 GramOpen product description

    $3.00
    was $3.39
    $1.88/100g
  • Swizzels - Swizzels Bubble Gum Squashies, 160 Gram
    2 for $6

    Swizzels - Swizzels Bubble Gum Squashies, 160 GramOpen product description

    $3.00
    was $3.39
    $1.88/100g
  • Terry's - Chocolate Orange, Original, 145 Gram

    Terry's - Chocolate Orange, Original, 145 GramOpen product description

    $9.49
    $6.54/100g
  • Tic Tac - Dragon Fruit, 29 Gram
    Made in Canada

    Tic Tac - Dragon Fruit, 29 GramOpen product description

    $3.29
    $11.34/100g
  • Tic Tac - T60 Fresh Mint, 29 Gram
    Made in Canada

    Tic Tac - T60 Fresh Mint, 29 GramOpen product description

    $3.29
    $11.34/100g
  • Tic Tac - tic tac T60 Orange, 29 Gram
    Made in Canada

    Tic Tac - tic tac T60 Orange, 29 GramOpen product description

    $3.29
    $11.34/100g
  • Toblerone - Milk Chocolate Chocolate Bar, 100 Gram

    Toblerone - Milk Chocolate Chocolate Bar, 100 GramOpen product description

    $4.49
    was $5.29
    $4.49/100g
  • Toblerone - Tiny Assorted Milk Chocolates with Honey and Almond Nougat, 120 Gram

    Toblerone - Tiny Assorted Milk Chocolates with Honey and Almond Nougat, 120 GramOpen product description

    $9.69
    $8.08/100g
  • Toffifee - Caramel Candy, 123 Gram

    Toffifee - Caramel Candy, 123 GramOpen product description

    $5.29
    $4.30/100g
  • Tony's Chocolonely - Everything Bar, 180 Gram

    Tony's Chocolonely - Everything Bar, 180 GramOpen product description

    $8.99
    was $9.49
    $4.99/100g