Filter Results

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Just for you

Just for you

Search Results

Sort by
  • ChocXO - Dark Milk Chocolate Cookie Butter Cups, 98 Gram

    ChocXO - Dark Milk Chocolate Cookie Butter Cups, 98 GramOpen product description

    $8.99
    $9.17/100g
  • ChocXO - Dark Milk Chocolate Toffee Almond & Sea Salt Snaps, 98 Gram
    Gluten Free
    Organic
    Made in Canada

    ChocXO - Dark Milk Chocolate Toffee Almond & Sea Salt Snaps, 98 GramOpen product description

    $8.99
    $9.17/100g
  • ChocXO - Dubai-Style Pistachio Cups, 98 Gram
    Gluten Free
    Organic

    ChocXO - Dubai-Style Pistachio Cups, 98 GramOpen product description

    $9.99
    $10.19/100g
  • ChocXO - Organic Dark Chocolate Almond Butter Cups, 98 Gram
    Gluten Free
    Organic
    Made in Canada

    ChocXO - Organic Dark Chocolate Almond Butter Cups, 98 GramOpen product description

    $8.99
    $9.17/100g
  • Cottage Country - Black Jack Licorice Mix - Large, 300 Gram

    Cottage Country - Black Jack Licorice Mix - Large, 300 GramOpen product description

    $5.99
    $2.00/100g
  • Cottage Country - Candy Corn, 185 Gram

    Cottage Country - Candy Corn, 185 GramOpen product description

    $5.49
    $2.97/100g
  • Cottage Country - Halloween Jubes, 300 Gram

    Cottage Country - Halloween Jubes, 300 GramOpen product description

    $5.49
    $1.83/100g
  • Cottage Country - Premium Gummy Mix - Large, 300 Gram

    Cottage Country - Premium Gummy Mix - Large, 300 GramOpen product description

    $5.99
    $2.00/100g
  • Cottage Country - Premium Sour Mix Cup - Large, 300 Gram

    Cottage Country - Premium Sour Mix Cup - Large, 300 GramOpen product description

    $5.99
    $2.00/100g
  • Cottage Country - Sour Pleezers - Large, 215 Gram

    Cottage Country - Sour Pleezers - Large, 215 GramOpen product description

    $5.99
    $2.79/100g
  • Cottage Country - Traditional Cotton Candy, 65 Gram

    Cottage Country - Traditional Cotton Candy, 65 GramOpen product description

    $3.29
    $5.06/100g
  • Dare - Juicee Beans, Jelly Beans, 500 Gram
    Made in Canada

    Dare - Juicee Beans, Jelly Beans, 500 GramOpen product description

    $7.99
    $1.60/100g
  • Dare - Juicee Bears, 500 Gram
    Made in Canada

    Dare - Juicee Bears, 500 GramOpen product description

    $7.99
    $1.60/100g
  • Dare - Juicee Gumdrops, 600 Gram
    Made in Canada

    Dare - Juicee Gumdrops, 600 GramOpen product description

    $7.99
    $1.33/100g
  • Dare - Juicee Gumm-Ehs, 500 Gram
    Made in Canada

    Dare - Juicee Gumm-Ehs, 500 GramOpen product description

    $7.99
    $1.60/100g
  • Dare - Real Fruit Gummies Superfruits, 180 Gram
    Made in Canada

    Dare - Real Fruit Gummies Superfruits, 180 GramOpen product description

    $4.29
    $2.38/100g
  • Dare - Real Fruit Illusions Sour Gummies, Raspberry Pineapple, 325 Gram
    Made in Canada

    Dare - Real Fruit Illusions Sour Gummies, Raspberry Pineapple, 325 GramOpen product description

    $5.49
    $1.69/100g
  • Dare - Real Juicee Jubes, 700 Gram
    Made in Canada

    Dare - Real Juicee Jubes, 700 GramOpen product description

    $7.99
    $1.14/100g
  • Dare - Realfruit Gummies, 180 Gram
    Made in Canada

    Dare - Realfruit Gummies, 180 GramOpen product description

    $4.29
    $2.38/100g
  • Dare - RealFruit Gummies - Medley, 350 Gram
    Made in Canada

    Dare - RealFruit Gummies - Medley, 350 GramOpen product description

    $5.49
    $1.57/100g
  • Dare - RealFruit Gummies - Superfruits, 350 Gram
    Made in Canada

    Dare - RealFruit Gummies - Superfruits, 350 GramOpen product description

    $5.49
    $1.57/100g
  • Dare - Realfruit Mini Medley Gummies, 180 Gram
    Made in Canada

    Dare - Realfruit Mini Medley Gummies, 180 GramOpen product description

    $4.29
    $2.38/100g
  • Dare - Realfruit Sours Mini Gummies, Summerfruit Burst, 180 Gram
    Made in Canada

    Dare - Realfruit Sours Mini Gummies, Summerfruit Burst, 180 GramOpen product description

    $4.29
    $2.38/100g
  • Dare - RealFruit Tropical Gummies, 180 Gram
    Made in Canada

    Dare - RealFruit Tropical Gummies, 180 GramOpen product description

    $4.29
    $2.38/100g
  • Dare - Scotch Mints, 700 Gram
    Made in Canada

    Dare - Scotch Mints, 700 GramOpen product description

    $7.99
    $1.14/100g
  • Dentyne - Ice Arctic Bubble Gum, 60 Each
    rewards logoFree with 3600 Points Redeemed

    Dentyne - Ice Arctic Bubble Gum, 60 EachOpen product description

    $5.69
    $0.09 each
  • Dentyne - Ice Avalanche Sugar Free Gum, 12 Each

    Dentyne - Ice Avalanche Sugar Free Gum, 12 EachOpen product description

    $1.89
    $0.16 each
  • Dentyne - Ice Spearmint Gum, 60 Each
    rewards logoFree with 3600 Points Redeemed

    Dentyne - Ice Spearmint Gum, 60 EachOpen product description

    $5.69
    $0.09 each
  • Excel - Bubblemint Sugar Free Chewing Gum, 12 Each

    Excel - Bubblemint Sugar Free Chewing Gum, 12 EachOpen product description

    $2.49
    $0.21 each
  • Excel - Bubblemint Sugar Free Chewing Gum, 18 Pieces, 3 Each

    Excel - Bubblemint Sugar Free Chewing Gum, 18 Pieces, 3 EachOpen product description

    $5.79
    $1.93 each