Buy 2 Get 650 PointsOffer available Thu, Oct 1, 7:00am to Thu, Oct 8, 6:59am

Filter Results

Departments

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand

Search Results

Sort by
  • Christie - Crispers Baked Snacks - Szechuan, 145 Gram
    rewards logoBuy 2 Get 650 Points
    Made in Canada

    Christie - Crispers Baked Snacks - Szechuan, 145 GramOpen product description

    $4.69
    $3.23/100g
  • Christie - Crispers BBQ Flavour Crackers, 145 Gram
    rewards logoBuy 2 Get 650 Points
    Made in Canada

    Christie - Crispers BBQ Flavour Crackers, 145 GramOpen product description

    $4.69
    $3.23/100g
  • Christie - Crispers Bits & Bites, Cheddar Flavour, 145 Gram
    rewards logoBuy 2 Get 650 Points

    Christie - Crispers Bits & Bites, Cheddar Flavour, 145 GramOpen product description

    $4.79
    $3.30/100g
  • Christie - Crispers Bits & Bites, Original Flavour, 145 Gram
    rewards logoBuy 2 Get 650 Points

    Christie - Crispers Bits & Bites, Original Flavour, 145 GramOpen product description

    $4.79
    $3.30/100g
  • Christie - Crispers Chili Lime, 145 Gram
    rewards logoBuy 2 Get 650 Points
    Made in Canada

    Christie - Crispers Chili Lime, 145 GramOpen product description

    $4.69
    $3.23/100g
  • Christie - Crispers, All Dressed Flavour Cracker, 145 Gram
    rewards logoBuy 2 Get 650 Points
    Made in Canada

    Christie - Crispers, All Dressed Flavour Cracker, 145 GramOpen product description

    $4.69
    $3.23/100g
  • Christie - Crispers, Dill Pickle Flavour Crackers, 145 Gram
    rewards logoBuy 2 Get 650 Points
    Made in Canada

    Christie - Crispers, Dill Pickle Flavour Crackers, 145 GramOpen product description

    $4.69
    $3.23/100g
  • Christie - Crispers, Fiery Jalapeno Flavour Crackers, 145 Gram
    rewards logoBuy 2 Get 650 Points
    Made in Canada

    Christie - Crispers, Fiery Jalapeno Flavour Crackers, 145 GramOpen product description

    $4.69
    $3.23/100g
  • Christie - Crispers, Ketchup Flavour Cracker, 145 Gram
    rewards logoBuy 2 Get 650 Points
    Made in Canada

    Christie - Crispers, Ketchup Flavour Cracker, 145 GramOpen product description

    $4.69
    $3.23/100g
  • Christie - Crispers, Ranch Flavour Cracker, 145 Gram
    rewards logoBuy 2 Get 650 Points
    Made in Canada

    Christie - Crispers, Ranch Flavour Cracker, 145 GramOpen product description

    $4.69
    $3.23/100g
  • Christie - Crispers, Salt & Vinegar Flavour Crackers, 145 Gram
    rewards logoBuy 2 Get 650 Points
    Made in Canada

    Christie - Crispers, Salt & Vinegar Flavour Crackers, 145 GramOpen product description

    $4.69
    $3.23/100g
  • Christie - Crispers, Smokey Bacon Flavour Crackers, 145 Gram
    rewards logoBuy 2 Get 650 Points
    Made in Canada

    Christie - Crispers, Smokey Bacon Flavour Crackers, 145 GramOpen product description

    $4.69
    $3.23/100g
  • Crsipers - Tandoori Masala, 145 Gram
    rewards logoBuy 2 Get 650 Points

    Crsipers - Tandoori Masala, 145 GramOpen product description

    $4.69
    $3.23/100g