Filter Results

Dietary

Dietary

Additional Filters

Additional Filters

Brand

Brand
The following text field filters the Brand results as you type.

Just for you

Just for you

Search Results

Sort by
  • Foley's - Chocolate Macaroons, 100 Gram
    Made in Canada

    Foley's - Chocolate Macaroons, 100 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $1.99/100g
    $1.99/100g
  • Foley's - Starbuds Chocolate, Bulk, 100 Gram
    Made in Canada

    Foley's - Starbuds Chocolate, Bulk, 100 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $1.99/100g
    $1.99/100g
  • GREEN & BLACK'S - Organic Dark Chocolate - 70% Cacao, 90 Gram

    GREEN & BLACK'S - Organic Dark Chocolate - 70% Cacao, 90 GramOpen product description

    $7.59
    $8.43/100g
  • GREEN & BLACK'S - Organic Dark Chocolate - 85%  Cocoa, 90 Gram

    GREEN & BLACK'S - Organic Dark Chocolate - 85% Cocoa, 90 GramOpen product description

    $7.59
    $8.43/100g
  • GREEN & BLACK'S - Organic Milk Chocolate - Butterscotch Caramel, 90 Gram

    GREEN & BLACK'S - Organic Milk Chocolate - Butterscotch Caramel, 90 GramOpen product description

    $7.59
    $8.43/100g
  • GREEN & BLACK'S - Smooth Organic Dark Chocolate 50% Cocoa, 90 Gram

    GREEN & BLACK'S - Smooth Organic Dark Chocolate 50% Cocoa, 90 GramOpen product description

    $7.59
    $8.43/100g
  • Haribo - Candy Gummi Happy Cola, 284 Gram

    Haribo - Candy Gummi Happy Cola, 284 GramOpen product description

    $5.49
    $1.93/100g
  • Haribo - Gold Bears Gummies, 175 Gram

    Haribo - Gold Bears Gummies, 175 GramOpen product description

    $4.49
    was $4.69
    $2.57/100g
  • Haribo - Goldbears, 284 Gram

    Haribo - Goldbears, 284 GramOpen product description

    $5.49
    $1.93/100g
  • Haribo - Happy Cola Gummies, 175 Gram

    Haribo - Happy Cola Gummies, 175 GramOpen product description

    $4.49
    was $4.69
    $2.57/100g
  • Haribo - Rainbow Strips, 170 Gram

    Haribo - Rainbow Strips, 170 GramOpen product description

    $4.49
    was $4.69
    $2.64/100g
  • Haribo - Sour Kicks, 175 Gram

    Haribo - Sour Kicks, 175 GramOpen product description

    $4.49
    was $4.69
    $2.57/100g
  • Haribo - Starmix Gummy Candies, 175 Gram

    Haribo - Starmix Gummy Candies, 175 GramOpen product description

    $4.49
    was $4.69
    $2.57/100g
  • Haribo - Tangfastics Sour Jellies, 175 Gram

    Haribo - Tangfastics Sour Jellies, 175 GramOpen product description

    $4.49
    was $4.69
    $2.57/100g
  • Haribo - Twin Snakes, 175 Gram

    Haribo - Twin Snakes, 175 GramOpen product description

    $4.49
    was $4.69
    $2.57/100g
  • Hershey's - Cookies & Cream Family Bar, 108 Gram

    Hershey's - Cookies & Cream Family Bar, 108 GramOpen product description

    $4.49
    $4.16/100g
  • Hershey's - Cookies n Creme Chocolate Filled Chocolate Bar With Sea Salt, 95 Gram

    Hershey's - Cookies n Creme Chocolate Filled Chocolate Bar With Sea Salt, 95 GramOpen product description

    $4.49
    $4.73/100g
  • Hershey's - Cookies' n' Creme Chocolate Bar, 43 Gram
    2 for $4

    Hershey's - Cookies' n' Creme Chocolate Bar, 43 GramOpen product description

    $2.00
    was $2.49
    $4.65/100g
  • Hershey's - Dark Almonds & Caramel Bar, 100 Gram

    Hershey's - Dark Almonds & Caramel Bar, 100 GramOpen product description

    $4.49
    $4.49/100g
  • Hershey's - Dark Classic Chocolate Bar, 100 Gram

    Hershey's - Dark Classic Chocolate Bar, 100 GramOpen product description

    $4.49
    $4.49/100g
  • Hershey's - Eatmore Candy Bar, 52 Gram
    2 for $4

    Hershey's - Eatmore Candy Bar, 52 GramOpen product description

    $2.00
    was $2.49
    $3.85/100g
  • Hershey's - Family Bar Milk Chocolate, 100 Gram

    Hershey's - Family Bar Milk Chocolate, 100 GramOpen product description

    $4.49
    $4.49/100g
  • Hershey's - Halloween Assorted Snack Size Candies 120 Ct, 1.18 Kilogram

    Hershey's - Halloween Assorted Snack Size Candies 120 Ct, 1.18 KilogramOpen product description

    $27.99
    $2.37/100g
  • Hershey's - Halloween Candy Assorted 100ct, 962 Gram

    Hershey's - Halloween Candy Assorted 100ct, 962 GramOpen product description

    $17.99
    was $22.99
    $1.87/100g
  • Hershey's - Halloween Candy Assorted,  Peanut Free 100ct, 1.02 Kilogram

    Hershey's - Halloween Candy Assorted, Peanut Free 100ct, 1.02 KilogramOpen product description

    $17.99
    was $22.99
    $1.76/100g
  • Hershey's - Halloween Candy Assorted, Peanut Free 50ct, 515 Gram

    Hershey's - Halloween Candy Assorted, Peanut Free 50ct, 515 GramOpen product description

    $11.99
    was $14.99
    $2.33/100g
  • Hershey's - Halloween Candy, Assorted 50ct, 481 Gram

    Hershey's - Halloween Candy, Assorted 50ct, 481 GramOpen product description

    $11.99
    was $14.99
    $2.49/100g
  • Hershey's - Kisses, 200 Gram

    Hershey's - Kisses, 200 GramOpen product description

    $6.49
    was $7.79
    $3.25/100g
  • Hershey's - Kisses, Original, Bulk, 100 Gram

    Hershey's - Kisses, Original, Bulk, 100 GramOpen product description

    Final cost based on weight
    $3.49/100g
    $3.49/100g
  • Hershey's - Milk and Dark Chocolate Pretzels, 170 Gram

    Hershey's - Milk and Dark Chocolate Pretzels, 170 GramOpen product description

    $6.49
    was $7.79
    $3.82/100g